Pousada Capitao
Wygodny hotel Pousada Capitao Barra do Sirinhaém leży 10 min jazdy od prawdziwego raju Toquinho, oraz oferuje restaurację. Wygodny hotel szczyci się dogodną lokalizacją i zaprasza gości do restauracji a la carte serwującej dania kuchni brazylijskiej.
W pobliżu znajdują się interesujące miejsca między innymi Ilha de Santo Aleixo, w zasięgu ręki od tego hotelu, a także Mercadinho Rio Mar — w nie więcej niż 1 km. Ponadto, miasto Cabo de Santo Agostinho jest 25 minut jazdy samochodem od Pousada Capitao w Barra do Sirinhaémie.
Klimatyzacja są również zapewnione w pokojach, a jadalnia i balkon to dodatkowe udogodnienia. Posiadają łazienki zaopatrzone w oddzielną toaletę i prysznic.
Restauracja Sorveteria Ki Sabor znajduje się w zaledwie 250 metrach.
- Lokalne atrakcje
- Mercadinho Rio Mar1499 km
- Ilha de Santo Aleixo2792 km
- Plaża w Gwadelupie3496 km
- Toquinho3952 km
- Lagoa Azul4149 km
- Lotniska
- Lotnisko Guararapes76 km
Do dyspozycji gości w hotelu
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży wygodny hotel Pousada Capitao?
Podróż od wygodnego hotelu Pousada Capitao do centrum miasta zajmuje 20 min spacerem. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Pousada Capitao?
Goście hotelu Pousada Capitao powinni wymeldować się o 12:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada Capitao?
Średnia cena pokoju w wygodnym hotelu Pousada Capitao wynosi 32 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.